Vánoční focení pro dobrou věc

 

Přijďte si pro profesionální vánoční fotku vašeho psího kamaráda v příjemném prostředí DOGaráže. Náklady na pořádání akce platíme my, Lenka Fortelná přijede až z Brna za své (fakt!) a díky tomu může 100% z výtěžku za prodané fotky poputovat na charitu. A pokud budete opravdu štědří, možná k tomu sami něco přihodíme :)

 

KDY: sobota 1. prosince

FOTOGRAFKA: Lenka Fortelná

 

REGISTRACE

Na focení je třeba se předem zaregistrovat, abychom s vámi počítali. Můžete si vybrat ze 4 dvouhodinových bloků – v každém budou max 4 účastníci. Pořadí uvidíte po rozkliknutí jednotlivých bloků, pokud máte preferenci, uveďte to prosím do poznámky u přihlašování.

Časově počítáme cca 30 minut na jedno focení, ale je to samozřejmě velmi  těžké odhadnout (záleží také, kolik kdo bude chtít fotografií), takže radši přijďte o chlup dřív a nevažte se na přesný konec. :-) Věříme, že si u nás užijete tu pravou předvánoční pohodovou atmosféru :-)

 

CO S SEBOU?

  • Čisté přezuvky (v DOGaráži je koberec)
  • Hotovost
  • Pamlsky pro svého pejska (možno zakoupit na místě)
  • Nezapomeňte si vzít něco hezkého na sebe, pokud budete chtít fotku se svým chlupáčem
  • Něco dobrého (dobrovolné) :-)

 

CENA se odvíjí od počtu fotografií:
1 fotografie: 200Kč
2 fotografie: 350Kč
5 fotografií: 600Kč
10 fotografií: 1000Kč

  • 100% Z VÝDĚLKU POPUTUJE NA KASTRAČNÍ PROGRAM KOČEK KASPRO Z.S.
  • Fotografie vám budou zaslány v elektronické podobě.
  • Není problém vyfotit i NEvánoční fotografii
  • Pejsky fotíme buď samotné, nebo s vámi či vašimi dětmi

 

KUDY K NÁM?
Autem nebo autobusem, jsme kousek od Smíchova. Jak nás najít si přečtěte ZDE 

 

NA CO PENÍZE VĚNUJEME?

Celý výtěžek poputuje na kastrační program koček KasPro z.s , díky kterému jíž bylo vykastrováno přes 600 toulavých i domácích koček. Přemnožené nechtěné kočky jsou v Čechách obrovským problémem – útulky a depozita jsou plné roztomilých koťátek, o která není zájem a kočky, které se do depozit nevejdou, neskutečně trpí a umírají na ulicích. Kastrací jedné kočky zachráníme mnoho životů –kromě  samotné kastrované kočky/kocoura, zachráníme od utrpení koťata, která se nenarodí a pomůžeme jiným kočkám, pro které bude díky tomu místo v útulku. Situace koček v ČR je kritická, pro více informací proč jsou kastrační programy tak důležité se podívejte na web https://kastruj.cz, informace budou také postupně přibývat na facebookovu stránku události: https://www.facebook.com/events/1727826327344262/

 

KDO ZA TÍM STOJÍ A CO JE DOGARÁŽ?

Jmenuji se Káťa Kůrková, živím se jako trenérka psů a na podzim roku 2017 jsem založila DOGaráž – komfortní prostor pro trénink vašich psů – nabízím školku pro štěňátka, skupinové lekce poslušnosti a různých psích sportů a individuální lekce. Také pořádám teoretické přednášky se zajímavými hosty. To vše najdete pod jednou střechou DOGaráže, v teple a pohodlí.
Vánoční focení mi přijde jako skvělý způsob, jak můžeme podpořit dobrou věc a zároveň si něco pěkného odnést domů. Proto již podruhé tuto akci pořádám. Obrovský dík patří Lence Fortelné – skvělé fotografce, která zdarma ve svém volném čase pejsky nafotí a fotky následně upraví (více o Lence na její fb stránce). Pojďte s námi pomoci! Moc se na vás všechny těším ;-)

 

KONTAKT

V případě jakýchkoliv dotazů mě kontaktujte na mailu kurkovaka@seznam.cz, nebo na telefonu 737 675 638